KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12767066
nr 1276 7066
Hans Walter Sundberg
(f. 1922)
Oljemålning, Hans Walter Sundberg (f. 1922), Signerad H V Sundberg, daterad -49. Olja på pannå, 107x77 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:09:44
23/9 14:58:11